Big Moscow Tournament 2017

Date
April 21
Country
Russia
City
Moscow

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Mixed Steel Longsword 43 50
Women's Steel Longsword 16 9
Mixed Steel Rapier & Dagger 112 49
Mixed Steel Sabre 171 70
Women's Steel Sabre 33 17
Women's Steel Rapier & Dagger 18 11

Fighters in event

NameNationalityClub
Andrei Hardzeyeu Diestro Minsk
Francesco Lodà Accademia Romana d'Armi
Silvia Tomassetti Accademia Romana d'Armi
Paolo Gianni Accademia Romana d'Armi
Artur Augustyniak Academy of Historical Fencing
Jerzy Miklaszewski Silkfencing Team
Szymon Sitko Silkfencing Team
Maxim Rudenskiy
Kira Amzarakova
Ekaterina Kandaurova
Sergey Tikhomirov
Anton Kovalev
Artem Zheludkov
Nikita Lukin
Dmitrii Voryhanov
Iulia Kuksgazen
Aleksei Elistratov Arkenstone
Timofei Buzdalov Boitcovii Kot
Mikhail Fedosov Edinorog
Mikhail Cherkasskikh Edinorog
Andrei Tarasov Edinorog
Pavel Safonov Edinorog
Evgenii Belov Edinorog
Viktoria Romashova Edinorog
Alexander Makarov Edinorog
Sergei Shchipanov Fencing Fanatics
Denis Zalogin Fencing Fanatics
Andrey Terentiev FFC Paladin
Mikhail Bakir FFC Paladin
Anastasia Matiushina FFC Paladin
Ruslan Verestchagin FFC Paladin
Fedor Ochkasov FFC Paladin
Oleg Kolganov FFC Paladin
Dmitrii Nikulshin FFC Paladin
Dmitrii Krasnov FFC Paladin
Nikodim Dyachek FFC Paladin
Alexander Basov FFC Paladin
Vasily Moiseenko Freifechtergilde
Vadim Komissarov Freifechtergilde
Sergey Kultaev Freifechtergilde
Timofey Matrosov Freifechtergilde
Andrei Nikitin Freifechtergilde
Sergei Geraskin Freifechtergilde
Anastasia Volkova Freifechtergilde
Georgy Burobin Golden Forests
Svetlana Kholmova Golden Forests
Innokentii Baskakov Golden Forests
Mikhail Voronov Golden Forests
Aleksei Burkat HEMA Academy
Dmitrii Shcherbakov Le Renard
Oleg Ivanin Le Renard
Ruslan Urazbahtin Le Renard
Alexander Mironov Le Renard
Alexander Lavrov Men With Swords
Maria Romanyuk Men With Swords
Tatiana Terekhova Men With Swords
Vitaliy Kuznetsov Men With Swords
Ivan Novichenko Men With Swords
Dmitrii Cherniakov Men With Swords
Sergey Blagov MIPT Historical Simulation Club
Taisia Chistiakova Mistral
Mikhail Krivelev Mistral
Alexander Nechiporenko Renaissance Fencing School
Maksim Krylov Renaissance Fencing School
Alexander Ryabov Renaissance Fencing School
Olga Slovareva Renaissance Fencing School
Sofia Smirnova Renaissance Fencing School
Viacheslav Vedeneev Renaissance Fencing School
Anastasiia Averianova Renaissance Fencing School
Natalia Nasonova Renaissance Fencing School
Aleksandr Levin Renaissance Fencing School
Mikhail Vinokurov RIF
Ilia Zaharov Scuola Saint George
Alexander Koptev Scuola Saint George
Olga Balenko Steel
Dmitrii Boiko Steel
Alexander Balenko Steel
Mikhail Nelubin Stroganov's Army
Artem Bykov Stroganov's Army
Alexey Borisov Tramazzone
Nikita Tatiannikov Tramazzone
Alexey Perkov Tramazzone
Alexander Strakhov Tramazzone
Alsu Saifutdinova Tramazzone
Andrey Muzurin Tramazzone
Ivan Vasiljev Tramazzone
Sergey Kovalenko Tramazzone
Ilia Pribylovskii Tramazzone
Evgeniy Pleshakov UKRF
Dmitry Gibadullin UKRF
Aleksandr Savochkin UKRF
Vadim Speshilov Ultima Ratio
Kirill Breus Ultima Ratio
Pavel Burlak Ultima Ratio Sibir
Iuliia Pichugina Ultima Ratio Sibir
Igor Polovnev Uslovno-prikladnoe fechtovanie
Alexey Izmailov Vier Winden
Anton Gogin Vier Winden
Ilia Shuvalov Vier Winden
Innokentii Ordin Vier Winden
Konstantin Zhukov Vier Winden
Alexander Zhulin Vier Winden
Sergei Babenko Wargentorn
Ksenia Zherevchuk Warning Fencing Team
Aleksandr Dobrogorskii Warning Fencing Team
Alena Sorokina Warning Fencing Team
Roman Gornostaev Warning Fencing Team
Grishin Georgiy Warning Fencing Team
Semenov Vitalii Warning Fencing Team
Ilia Morozov Warning Fencing Team
Dmitry Tsarev Warning Fencing Team
Kirill Danilov White Company
Evgeniy Volodkov White Company
Sergey Volkov White Company
Anton Cherepnin White Company
Alexander Rassadkin White Company
Alena Pronina White Company
Daria Aleshina White Company
Ivan Kashitsyn White Company
Alexey Besfamilny Wild Cards Fencing
Michael Smallridge The Iron Door Collective

Tournaments

Mixed Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Vitaliy Kuznetsov Innokentii Ordin LOSS WIN
Ivan Novichenko Artur Augustyniak WIN LOSS
Artur Augustyniak Aleksei Elistratov WIN LOSS
Jerzy Miklaszewski Vasily Moiseenko LOSS WIN
Andrey Terentiev Szymon Sitko LOSS WIN
Mikhail Vinokurov Innokentii Baskakov WIN LOSS
Sergey Blagov Alexander Balenko DRAW DRAW
Dmitry Tsarev Dmitrii Boiko WIN LOSS
Alexey Borisov Mikhail Vinokurov WIN LOSS
Alexey Borisov Mikhail Vinokurov LOSS WIN
Dmitrii Cherniakov Kirill Breus DRAW DRAW
Jerzy Miklaszewski Pavel Burlak WIN LOSS
Sergey Kultaev Pavel Burlak WIN LOSS
Pavel Burlak Georgy Burobin LOSS WIN
Alexey Perkov Georgy Burobin DRAW DRAW
Aleksandr Dobrogorskii Sergei Geraskin WIN LOSS
Alexey Besfamilny Anton Gogin LOSS WIN
Alexander Lavrov Anton Gogin LOSS WIN
Andrey Muzurin Aleksei Elistratov WIN LOSS
Szymon Sitko Alexander Zhulin WIN LOSS
Ilia Pribylovskii Ilia Zaharov LOSS WIN
Ilia Morozov Alexey Izmailov LOSS WIN
Anton Kovalev Vadim Speshilov LOSS WIN
Alexey Izmailov Dmitrii Krasnov WIN LOSS
Sergey Kultaev Georgy Burobin WIN LOSS
Ivan Novichenko Sergey Kultaev LOSS WIN
Alexey Perkov Vasily Moiseenko DRAW DRAW
Artur Augustyniak Vasily Moiseenko DRAW DRAW
Ilia Morozov Ilia Shuvalov WIN LOSS
Andrey Muzurin Jerzy Miklaszewski LOSS WIN
Ivan Novichenko Andrey Muzurin WIN LOSS
Michael Smallridge Andrei Nikitin LOSS WIN
Alexey Perkov Aleksei Elistratov WIN LOSS
Alexey Borisov Maria Romanyuk WIN LOSS
Fedor Ochkasov Semenov Vitalii WIN LOSS
Alexander Strakhov Alexander Mironov WIN LOSS
Alexander Strakhov Grishin Georgiy WIN LOSS
Nikita Tatiannikov Grishin Georgiy LOSS WIN
Andrey Terentiev Konstantin Zhukov LOSS WIN
Mikhail Fedosov Roman Gornostaev WIN LOSS
Dmitry Tsarev Mikhail Fedosov WIN LOSS
Dmitry Tsarev Anton Kovalev DRAW DRAW
Mikhail Cherkasskikh Alexander Lavrov LOSS WIN

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Maria Romanyuk Olga Balenko WIN LOSS
Silvia Tomassetti Anastasia Volkova LOSS WIN
Silvia Tomassetti Alsu Saifutdinova LOSS WIN
Kira Amzarakova Olga Balenko DRAW DRAW
Kira Amzarakova Iuliia Pichugina WIN LOSS
Kira Amzarakova Alena Sorokina LOSS WIN
Maria Romanyuk Anastasia Volkova WIN LOSS
Alena Sorokina Anastasia Volkova WIN LOSS
Anastasia Volkova Olga Balenko LOSS WIN
Tatiana Terekhova Iuliia Pichugina WIN LOSS
Iuliia Pichugina Olga Balenko WIN LOSS
Silvia Tomassetti Maria Romanyuk LOSS WIN
Alsu Saifutdinova Alena Sorokina LOSS WIN
Tatiana Terekhova Alena Sorokina LOSS WIN
Maria Romanyuk Tatiana Terekhova WIN LOSS
Alsu Saifutdinova Tatiana Terekhova LOSS WIN

Mixed Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Aleksei Elistratov Nikodim Dyachek LOSS WIN
Artur Augustyniak Mikhail Voronov WIN LOSS
Artur Augustyniak Viacheslav Vedeneev WIN LOSS
Ruslan Urazbahtin Artur Augustyniak WIN LOSS
Artur Augustyniak Alexey Perkov LOSS WIN
Artur Augustyniak Aleksei Burkat LOSS WIN
Francesco Lodà Mikhail Voronov WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Francesco Lodà WIN LOSS
Francesco Lodà Aleksei Elistratov WIN LOSS
Kirill Danilov Francesco Lodà WIN LOSS
Paolo Gianni Pavel Burlak LOSS WIN
Paolo Gianni Aleksei Burkat LOSS WIN
Paolo Gianni Mikhail Voronov LOSS WIN
Paolo Gianni Ivan Kashitsyn LOSS WIN
Silvia Tomassetti Sergey Blagov LOSS WIN
Silvia Tomassetti Dmitrii Nikulshin WIN LOSS
Evgenii Belov Sergei Babenko DRAW DRAW
Semenov Vitalii Sergei Babenko WIN LOSS
Sergei Babenko Andrei Hardzeyeu WIN LOSS
Igor Polovnev Sergei Babenko WIN LOSS
Ruslan Verestchagin Evgenii Belov WIN LOSS
Roman Gornostaev Evgenii Belov LOSS WIN
Olga Slovareva Evgenii Belov WIN LOSS
Sergey Blagov Nikita Lukin WIN LOSS
Igor Polovnev Sergey Blagov DRAW DRAW
Sergey Blagov Mikhail Voronov WIN LOSS
Sergey Blagov Sergei Geraskin LOSS WIN
Artur Augustyniak Aleksei Burkat WIN LOSS
Andrey Muzurin Aleksei Burkat DRAW DRAW
Pavel Burlak Nikodim Dyachek LOSS WIN
Pavel Burlak Aleksei Burkat WIN LOSS
Ivan Kashitsyn Viacheslav Vedeneev LOSS WIN
Pavel Burlak Viacheslav Vedeneev LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Viacheslav Vedeneev WIN LOSS
Ivan Novichenko Sergey Volkov WIN LOSS
Paolo Gianni Sergey Volkov LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Sergey Volkov LOSS WIN
Ivan Novichenko Sergey Volkov LOSS WIN
Evgeniy Volodkov Alexey Perkov WIN LOSS
Evgeniy Volodkov Aleksei Burkat WIN LOSS
Ivan Novichenko Evgeniy Volodkov WIN LOSS
Evgeniy Volodkov Alexander Nechiporenko WIN LOSS
Mikhail Voronov Andrei Hardzeyeu WIN LOSS
Mikhail Voronov Ruslan Verestchagin LOSS WIN
Mikhail Voronov Artem Zheludkov LOSS WIN
Sergei Geraskin Artem Zheludkov WIN LOSS
Sergei Geraskin Pavel Safonov WIN LOSS
Ruslan Verestchagin Sergei Geraskin WIN LOSS
Andrey Muzurin Dmitry Gibadullin LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Nikodim Dyachek WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Ivan Kashitsyn WIN LOSS
Alexander Rassadkin Andrei Hardzeyeu WIN LOSS
Roman Gornostaev Artem Zheludkov LOSS WIN
Kirill Danilov Alexander Ryabov WIN LOSS
Kirill Danilov Alexey Perkov LOSS WIN
Ruslan Urazbahtin Nikodim Dyachek WIN LOSS
Andrei Tarasov Artem Zheludkov DRAW DRAW
Denis Zalogin Dmitrii Shcherbakov LOSS WIN
Ivan Kashitsyn Aleksandr Savochkin DRAW DRAW
Ivan Kashitsyn Pavel Burlak DRAW DRAW
Alexander Koptev Nikita Lukin LOSS WIN
Timofey Matrosov Alexander Koptev WIN LOSS
Vitaliy Kuznetsov Ruslan Verestchagin LOSS WIN
Vitaliy Kuznetsov Dmitrii Shcherbakov WIN LOSS
Vitaliy Kuznetsov Denis Zalogin WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Sergey Kultaev DRAW DRAW
Ruslan Urazbahtin Sergey Kultaev DRAW DRAW
Dmitrii Nikulshin Nikita Lukin LOSS WIN
Dmitrii Nikulshin Timofey Matrosov WIN LOSS
Igor Polovnev Timofey Matrosov WIN LOSS
Ivan Novichenko Andrey Muzurin WIN LOSS
Andrey Muzurin Alexander Nechiporenko LOSS WIN
Anton Cherepnin Alexander Nechiporenko LOSS WIN
Alexander Nechiporenko Aleksandr Savochkin WIN LOSS
Alexey Perkov Alexander Ryabov LOSS WIN
Evgeniy Pleshakov Aleksei Elistratov LOSS WIN
Andrey Muzurin Evgeniy Pleshakov WIN LOSS
Evgeniy Pleshakov Sergey Kultaev LOSS WIN
Francesco Lodà Evgeniy Pleshakov WIN LOSS
Nikita Tatiannikov Igor Polovnev LOSS WIN
Igor Polovnev Semenov Vitalii WIN LOSS
Alexander Rassadkin Ruslan Verestchagin LOSS WIN
Alexander Rassadkin Andrei Tarasov DRAW DRAW
Nikita Tatiannikov Alexander Rassadkin WIN LOSS
Maxim Rudenskiy Andrei Tarasov LOSS WIN
Maxim Rudenskiy Pavel Safonov LOSS WIN
Maxim Rudenskiy Denis Zalogin LOSS WIN
Francesco Lodà Alexander Ryabov LOSS WIN
Andrey Muzurin Aleksandr Savochkin WIN LOSS
Paolo Gianni Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Dmitrii Shcherbakov Pavel Safonov WIN LOSS
Olga Slovareva Semenov Vitalii WIN LOSS
Sergei Shchipanov Semenov Vitalii LOSS WIN
Evgeniy Pleshakov Olga Slovareva DRAW DRAW
Olga Slovareva Ivan Kashitsyn LOSS WIN
Olga Slovareva Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Olga Slovareva Sergei Geraskin WIN LOSS
Silvia Tomassetti Olga Slovareva LOSS WIN
Olga Slovareva Alexander Koptev WIN LOSS
Semenov Vitalii Andrei Tarasov WIN LOSS
Nikita Tatiannikov Roman Gornostaev WIN LOSS
Nikita Tatiannikov Vitaliy Kuznetsov LOSS WIN
Nikita Tatiannikov Sergei Shchipanov WIN LOSS
Ruslan Urazbahtin Francesco Lodà WIN LOSS
Ruslan Urazbahtin Artur Augustyniak WIN LOSS
Ruslan Urazbahtin Evgeniy Pleshakov WIN LOSS
Kirill Danilov Ruslan Urazbahtin WIN LOSS
Anton Cherepnin Alexander Ryabov DRAW DRAW
Anton Cherepnin Pavel Burlak WIN LOSS
Anton Cherepnin Aleksandr Savochkin WIN LOSS
Vitaliy Kuznetsov Dmitrii Shcherbakov WIN LOSS
Sergei Shchipanov Nikita Lukin WIN LOSS

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Ksenia Zherevchuk Denis Zalogin WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Artur Augustyniak WIN LOSS
Jerzy Miklaszewski Pavel Safonov WIN LOSS
Jerzy Miklaszewski Artem Bykov WIN LOSS
Jerzy Miklaszewski Fedor Ochkasov LOSS WIN
Alexey Borisov Michael Smallridge WIN LOSS
Michael Smallridge Maksim Krylov WIN LOSS
Michael Smallridge Ruslan Verestchagin WIN LOSS
Szymon Sitko Daria Aleshina WIN LOSS
Szymon Sitko Sergey Kovalenko DRAW DRAW
Jerzy Miklaszewski Daria Aleshina WIN LOSS
Daria Aleshina Sergei Babenko LOSS WIN
Kira Amzarakova Dmitrii Shcherbakov WIN LOSS
Daria Aleshina Kira Amzarakova LOSS WIN
Maksim Krylov Sergei Babenko WIN LOSS
Anastasia Matiushina Sergei Babenko LOSS WIN
Artem Bykov Sergei Babenko WIN LOSS
Mikhail Bakir Alexander Ryabov LOSS WIN
Mikhail Bakir Viacheslav Vedeneev DRAW DRAW
Jerzy Miklaszewski Mikhail Bakir LOSS WIN
Artem Bykov Innokentii Baskakov LOSS WIN
Innokentii Baskakov Dmitrii Krasnov LOSS WIN
Innokentii Baskakov Dmitrii Krasnov DRAW DRAW
Innokentii Baskakov Timofei Buzdalov WIN LOSS
Timofei Buzdalov Alexander Basov DRAW DRAW
Sergei Shchipanov Alexander Basov DRAW DRAW
Sergey Kovalenko Alexander Basov DRAW DRAW
Kira Amzarakova Alexander Basov LOSS WIN
Ilia Morozov Evgenii Belov LOSS WIN
Sergey Blagov Anastasia Matiushina WIN LOSS
Sergey Blagov Vadim Komissarov LOSS WIN
Alexey Borisov Evgenii Belov WIN LOSS
Alexey Borisov Ksenia Zherevchuk WIN LOSS
Alexey Borisov Maksim Krylov LOSS WIN
Nikodim Dyachek Timofei Buzdalov LOSS WIN
Mikhail Krivelev Timofei Buzdalov WIN LOSS
Mikhail Bakir Aleksei Burkat LOSS WIN
Alexey Perkov Aleksei Burkat WIN LOSS
Aleksei Burkat Oleg Ivanin WIN LOSS
Aleksei Burkat Georgy Burobin LOSS WIN
Aleksei Burkat Sergey Tikhomirov LOSS WIN
Artur Augustyniak Pavel Burlak WIN LOSS
Ksenia Zherevchuk Artem Bykov WIN LOSS
Artur Augustyniak Artem Bykov DRAW DRAW
Ivan Vasiljev Denis Zalogin WIN LOSS
Andrey Terentiev Ivan Vasiljev WIN LOSS
Ruslan Verestchagin Ivan Vasiljev WIN LOSS
Viacheslav Vedeneev Nikodim Dyachek DRAW DRAW
Alexey Perkov Viacheslav Vedeneev DRAW DRAW
Artur Augustyniak Viacheslav Vedeneev LOSS WIN
Alexey Borisov Ruslan Verestchagin WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Ruslan Verestchagin WIN LOSS
Ruslan Verestchagin Pavel Burlak DRAW DRAW
Mikhail Voronov Ruslan Verestchagin LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Sergey Volkov LOSS WIN
Sergey Volkov Alexander Nechiporenko DRAW DRAW
Evgeniy Volodkov Sergey Tikhomirov WIN LOSS
Evgeniy Volodkov Alexander Nechiporenko WIN LOSS
Evgeniy Volodkov Georgy Burobin WIN LOSS
Mikhail Voronov Nikodim Dyachek LOSS WIN
Denis Zalogin Dmitrii Voryhanov LOSS WIN
Dmitrii Nikulshin Dmitrii Voryhanov WIN LOSS
Artem Zheludkov Dmitrii Voryhanov WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Aleksei Elistratov WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Aleksei Elistratov WIN LOSS
Kirill Danilov Artur Augustyniak WIN LOSS
Kirill Danilov Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Kirill Danilov Jerzy Miklaszewski WIN LOSS
Aleksandr Dobrogorskii Alexander Makarov WIN LOSS
Alexander Strakhov Aleksandr Dobrogorskii LOSS WIN
Vadim Komissarov Aleksandr Dobrogorskii LOSS WIN
Sergey Kovalenko Nikodim Dyachek DRAW DRAW
Nikodim Dyachek Pavel Safonov WIN LOSS
Pavel Burlak Nikodim Dyachek WIN LOSS
Aleksei Elistratov Fedor Ochkasov WIN LOSS
Aleksei Elistratov Oleg Ivanin WIN LOSS
Aleksei Elistratov Sergey Tikhomirov LOSS WIN
Aleksei Elistratov Oleg Ivanin WIN LOSS
Artem Zheludkov Pavel Safonov LOSS WIN
Natalia Nasonova Artem Zheludkov LOSS WIN
Alexander Rassadkin Ksenia Zherevchuk WIN LOSS
Artem Bykov Oleg Ivanin LOSS WIN
Evgeniy Pleshakov Oleg Ivanin LOSS WIN
Sergey Volkov Oleg Ivanin WIN LOSS
Ekaterina Kandaurova Dmitrii Krasnov LOSS WIN
Ekaterina Kandaurova Natalia Nasonova LOSS WIN
Alexey Borisov Ekaterina Kandaurova WIN LOSS
Alena Pronina Ekaterina Kandaurova WIN LOSS
Ivan Kashitsyn Pavel Burlak WIN LOSS
Ivan Kashitsyn Georgy Burobin WIN LOSS
Jerzy Miklaszewski Ivan Kashitsyn LOSS WIN
Sergey Kovalenko Aleksandr Levin LOSS WIN
Mikhail Voronov Oleg Kolganov LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Oleg Kolganov WIN LOSS
Aleksei Burkat Oleg Kolganov DRAW DRAW
Alexander Ryabov Oleg Kolganov WIN LOSS
Vadim Komissarov Denis Zalogin WIN LOSS
Vadim Komissarov Fedor Ochkasov WIN LOSS
Aleksandr Dobrogorskii Dmitrii Krasnov WIN LOSS
Sergey Blagov Dmitrii Krasnov LOSS WIN
Sergei Shchipanov Dmitrii Krasnov WIN LOSS
Mikhail Krivelev Innokentii Baskakov DRAW DRAW
Mikhail Krivelev Anastasia Matiushina WIN LOSS
Mikhail Krivelev Vadim Komissarov WIN LOSS
Mikhail Krivelev Andrey Terentiev LOSS WIN
Artem Bykov Maksim Krylov LOSS WIN
Alexander Rassadkin Maksim Krylov WIN LOSS
Timofey Matrosov Iulia Kuksgazen WIN LOSS
Anastasia Matiushina Iulia Kuksgazen WIN LOSS
Pavel Safonov Iulia Kuksgazen WIN LOSS
Aleksandr Levin Nikodim Dyachek LOSS WIN
Aleksandr Levin Alexander Makarov LOSS WIN
Jerzy Miklaszewski Alexander Makarov LOSS WIN
Mikhail Nelubin Alexander Makarov WIN LOSS
Szymon Sitko Alexander Makarov LOSS WIN
Iuliia Pichugina Timofey Matrosov LOSS WIN
Aleksandr Dobrogorskii Timofey Matrosov WIN LOSS
Ruslan Verestchagin Timofey Matrosov WIN LOSS
Timofey Matrosov Andrei Tarasov LOSS WIN
Fedor Ochkasov Ilia Morozov WIN LOSS
Mikhail Nelubin Ilia Morozov DRAW DRAW
Ilia Morozov Dmitrii Voryhanov WIN LOSS
Iuliia Pichugina Natalia Nasonova WIN LOSS
Mikhail Nelubin Sergei Shchipanov WIN LOSS
Mikhail Nelubin Natalia Nasonova WIN LOSS
Michael Smallridge Mikhail Nelubin LOSS WIN
Mikhail Voronov Mikhail Nelubin LOSS WIN
Evgeniy Pleshakov Mikhail Nelubin WIN LOSS
Evgeniy Volodkov Alexander Nechiporenko DRAW DRAW
Evgeniy Pleshakov Alexander Nechiporenko LOSS WIN
Dmitrii Nikulshin Dmitrii Shcherbakov LOSS WIN
Ruslan Urazbahtin Dmitrii Nikulshin DRAW DRAW
Dmitrii Nikulshin Aleksandr Dobrogorskii LOSS WIN
Szymon Sitko Fedor Ochkasov LOSS WIN
Fedor Ochkasov Sergei Shchipanov DRAW DRAW
Mikhail Nelubin Fedor Ochkasov LOSS WIN
Alexey Perkov Alexander Ryabov LOSS WIN
Alexey Perkov Pavel Burlak WIN LOSS
Artur Augustyniak Alexey Perkov LOSS WIN
Alexey Perkov Pavel Burlak LOSS WIN
Ivan Vasiljev Iuliia Pichugina LOSS WIN
Iuliia Pichugina Evgenii Belov LOSS WIN
Evgeniy Pleshakov Aleksei Elistratov LOSS WIN
Evgeniy Pleshakov Alexander Ryabov LOSS WIN
Jerzy Miklaszewski Evgeniy Pleshakov WIN LOSS
Alena Pronina Dmitrii Shcherbakov LOSS WIN
Dmitry Tsarev Alena Pronina WIN LOSS
Alena Pronina Andrei Tarasov LOSS WIN
Alexander Rassadkin Mikhail Nelubin WIN LOSS
Michael Smallridge Alexander Rassadkin WIN LOSS
Alexander Rassadkin Artem Zheludkov WIN LOSS
Alexander Ryabov Oleg Ivanin WIN LOSS
Anton Cherepnin Alexander Ryabov WIN LOSS
Alexey Perkov Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Alexander Ryabov Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Alexander Strakhov Kira Amzarakova WIN LOSS
Alexander Strakhov Ruslan Verestchagin LOSS WIN
Jerzy Miklaszewski Alexander Strakhov LOSS WIN
Andrey Terentiev Andrei Tarasov WIN LOSS
Andrey Terentiev Andrei Tarasov WIN LOSS
Alexander Rassadkin Andrei Tarasov WIN LOSS
Mikhail Krivelev Andrey Terentiev LOSS WIN
Andrey Terentiev Evgenii Belov WIN LOSS
Ruslan Urazbahtin Alexander Strakhov LOSS WIN
Ruslan Urazbahtin Iulia Kuksgazen WIN LOSS
Ruslan Urazbahtin Aleksandr Levin LOSS WIN
Sergey Blagov Dmitry Tsarev WIN LOSS
Dmitry Tsarev Ruslan Verestchagin LOSS WIN
Artur Augustyniak Anton Cherepnin LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Anton Cherepnin LOSS WIN
Dmitry Tsarev Dmitrii Shcherbakov WIN LOSS

Women's Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Daria Aleshina Tatiana Terekhova DRAW DRAW
Alsu Saifutdinova Anastasiia Averianova WIN LOSS
Anastasiia Averianova Viktoria Romashova LOSS WIN
Daria Aleshina Iuliia Pichugina LOSS WIN
Alsu Saifutdinova Daria Aleshina WIN LOSS
Daria Aleshina Kira Amzarakova WIN LOSS
Ekaterina Kandaurova Alena Sorokina LOSS WIN
Anastasia Matiushina Ekaterina Kandaurova WIN LOSS
Anastasiia Averianova Ekaterina Kandaurova WIN LOSS
Alena Sorokina Iulia Kuksgazen LOSS WIN
Natalia Nasonova Iulia Kuksgazen DRAW DRAW
Anastasia Matiushina Olga Slovareva LOSS WIN
Anastasia Matiushina Iuliia Pichugina LOSS WIN
Tatiana Terekhova Natalia Nasonova WIN LOSS
Daria Aleshina Natalia Nasonova WIN LOSS
Iuliia Pichugina Svetlana Kholmova WIN LOSS
Alena Pronina Sofia Smirnova LOSS WIN
Alena Pronina Alena Sorokina DRAW DRAW
Sofia Smirnova Viktoria Romashova LOSS WIN
Daria Aleshina Viktoria Romashova WIN LOSS
Alsu Saifutdinova Olga Slovareva LOSS WIN
Olga Slovareva Kira Amzarakova WIN LOSS
Alsu Saifutdinova Olga Slovareva LOSS WIN
Olga Slovareva Iulia Kuksgazen WIN LOSS
Kira Amzarakova Sofia Smirnova WIN LOSS
Alsu Saifutdinova Alena Sorokina WIN LOSS
Tatiana Terekhova Iuliia Pichugina LOSS WIN
Anastasia Matiushina Svetlana Kholmova WIN LOSS
Alena Pronina Svetlana Kholmova LOSS WIN
Tatiana Terekhova Taisia Chistiakova LOSS WIN
Viktoria Romashova Taisia Chistiakova LOSS WIN
Alsu Saifutdinova Taisia Chistiakova WIN LOSS
Iuliia Pichugina Taisia Chistiakova WIN LOSS

Women's Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Maria Romanyuk Anastasiia Averianova LOSS WIN
Olga Slovareva Tatiana Terekhova DRAW DRAW
Alena Pronina Viktoria Romashova LOSS WIN
Olga Slovareva Daria Aleshina DRAW DRAW
Daria Aleshina Anastasiia Averianova WIN LOSS
Ksenia Zherevchuk Anastasiia Averianova WIN LOSS
Anastasia Matiushina Tatiana Terekhova WIN LOSS
Anastasia Matiushina Sofia Smirnova WIN LOSS
Maria Romanyuk Viktoria Romashova LOSS WIN
Silvia Tomassetti Tatiana Terekhova LOSS WIN
Ksenia Zherevchuk Sofia Smirnova WIN LOSS
Silvia Tomassetti Alena Pronina LOSS WIN
Daria Aleshina Viktoria Romashova LOSS WIN
Silvia Tomassetti Olga Slovareva LOSS WIN
Olga Slovareva Alena Pronina WIN LOSS
Ksenia Zherevchuk Viktoria Romashova LOSS WIN
Anastasia Matiushina Daria Aleshina LOSS WIN
Alena Pronina Sofia Smirnova WIN LOSS