Blade Master 2018

Date
February 1
Country
Russia
City
Chelyabinsk

Tournament stats

Division Number of fights Number of fighters
Men's Steel Longsword 50 24
Women's Steel Longsword 7 6
Mixed Steel Rapier & Dagger 132 53
Mixed Steel Sabre 133 52
Women's Steel Sabre 22 12
Women's Steel Rapier & Dagger 27 14

Fighters in event

NameNationalityClub
Kira Amzarakova
Kirill Starodubetc
Olga Ulybina Arkenstone
Vsevolod Kornev Austvegr-Bayard
Innokentii Degaltcev Black Swan
Alexey Kostin Boitcovii Kot
Vasilii Salov Camelot
Fedin Andrei Camelot
Mikhail Danshin Canto Spada
Michail Varlamov Canto Spada
Vadim Zaharov Canto Spada
Evgenii Shibeev Challenge
Anastasia Matiushina FFC Paladin
Maria Orlova Golden Falcon
Dmitriy Usoltsev Golden Falcon
Sergey Vasiliev Golden Falcon
Petr Vasiliev Golden Falcon
Igor Iakutov Golden Falcon
Daria Iliinykh Golden Falcon
Ilja Gnezdilov Golden Falcon
Michail Viskov Golden Falcon
Aleksandr Koviazin Golden Falcon
Nikita Gnezdilov Golden Falcon
Svetlana Beliavtceva Golden Falcon
Viktoriia Volkova Golden Falcon
Rafael Fazletdinov Golden Falcon
Sofia Makarova Golden Falcon
Artem Schapov Golden Falcon
Olga Vinogradova Golden Falcon
Semion Kurdiukov Golden Falcon
Timofei Sheikin Golden Falcon
Mikhail Voronov Golden Forests
Denis Davydov HEMA Academy
Aleksei Burkat HEMA Academy
Irina Noskova HEMA Academy
Vladimir Isaev Klinok
Alexander Pyhov Klinok
Guchev Dmitrii Klinok
Pavel Tarasov Klinok
Maxim Yun PLK
Andrei Andreev Renaissance Fencing School
Viacheslav Vedeneev Renaissance Fencing School
Olga Slovareva Renaissance Fencing School
Alexander Ryabov Renaissance Fencing School
Mikhail Nelubin Stroganov's Army
Artem Bykov Stroganov's Army
Alexander Strakhov Tramazzone
Arsenii Kalinovich True Edge Academy of Swordsmanship
Dmitry Gibadullin UKRF
Vadim Polyuga UKRF
Evgeniy Pleshakov UKRF
Michail Demidov UKRF
Aleksandr Savochkin UKRF
Iuliia Pichugina Ultima Ratio Sibir
Andrei Skrynko Ultima Ratio Sibir
Pavel Burlak Ultima Ratio Sibir
Vladimir Pogrebniak Ultima Ratio Sibir
Natalia Balybina Ultima Ratio Sibir
Ilia Filatov Ultima Ratio Sibir
Evgeniy Volodkov White Company
Kirill Danilov White Company
Sergey Volkov White Company
Daria Aleshina White Company

Tournaments

Men's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Vasilii Salov Vladimir Isaev DRAW DRAW
Fedin Andrei Michail Varlamov LOSS WIN
Fedin Andrei Rafael Fazletdinov DRAW DRAW
Innokentii Degaltcev Vladimir Isaev WIN LOSS
Alexander Strakhov Mikhail Nelubin WIN LOSS
Guchev Dmitrii Michail Viskov DRAW DRAW
Michail Varlamov Pavel Tarasov WIN LOSS
Mikhail Nelubin Aleksandr Koviazin WIN LOSS
Aleksandr Koviazin Innokentii Degaltcev WIN LOSS
Pavel Tarasov Rafael Fazletdinov WIN LOSS
Michail Viskov Vladimir Isaev LOSS WIN
Alexander Strakhov Vasilii Salov WIN LOSS
Vasilii Salov Rafael Fazletdinov WIN LOSS
Fedin Andrei Guchev Dmitrii WIN LOSS
Alexander Strakhov Aleksandr Koviazin WIN LOSS
Mikhail Nelubin Michail Varlamov WIN LOSS
Mikhail Nelubin Michail Varlamov LOSS WIN
Alexander Strakhov Innokentii Degaltcev WIN LOSS
Alexander Strakhov Michail Varlamov WIN LOSS
Michail Viskov Pavel Tarasov LOSS WIN
Mikhail Nelubin Aleksandr Koviazin LOSS WIN
Aleksandr Koviazin Guchev Dmitrii WIN LOSS
Petr Vasiliev Evgenii Shibeev WIN LOSS
Mikhail Nelubin Mikhail Danshin LOSS WIN
Petr Vasiliev Vadim Zaharov WIN LOSS
Alexander Strakhov Vladimir Pogrebniak DRAW DRAW
Mikhail Nelubin Viacheslav Vedeneev LOSS WIN
Vadim Polyuga Evgenii Shibeev WIN LOSS
Vadim Polyuga Vadim Zaharov LOSS WIN
Vladimir Pogrebniak Vasilii Salov WIN LOSS
Viacheslav Vedeneev Vadim Zaharov LOSS WIN
Vladimir Pogrebniak Mikhail Danshin LOSS WIN
Petr Vasiliev Mikhail Danshin LOSS WIN
Vadim Polyuga Andrei Andreev WIN LOSS
Vadim Polyuga Vadim Zaharov LOSS WIN
Alexander Strakhov Petr Vasiliev WIN LOSS
Mikhail Nelubin Vasilii Salov DRAW DRAW
Alexander Strakhov Mikhail Danshin DRAW DRAW
Petr Vasiliev Viacheslav Vedeneev WIN LOSS
Vasilii Salov Andrei Andreev LOSS WIN
Andrei Andreev Vadim Zaharov LOSS WIN
Vadim Polyuga Mikhail Danshin LOSS WIN
Alexander Ryabov Pavel Burlak WIN LOSS
Andrei Skrynko Arsenii Kalinovich LOSS WIN
Alexander Ryabov Arsenii Kalinovich WIN LOSS
Andrei Skrynko Pavel Burlak LOSS WIN
Pavel Burlak Vadim Zaharov WIN LOSS
Petr Vasiliev Arsenii Kalinovich LOSS WIN
Vadim Polyuga Alexander Ryabov LOSS WIN
Andrei Skrynko Evgenii Shibeev WIN LOSS

Women's Steel Longsword

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Kira Amzarakova Natalia Balybina LOSS WIN
Kira Amzarakova Iuliia Pichugina LOSS WIN
Iuliia Pichugina Natalia Balybina WIN LOSS
Viktoriia Volkova Natalia Balybina LOSS WIN
Anastasia Matiushina Natalia Balybina LOSS WIN
Kira Amzarakova Sofia Makarova WIN LOSS
Iuliia Pichugina Viktoriia Volkova WIN LOSS

Mixed Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Andrei Andreev Vsevolod Kornev WIN LOSS
Innokentii Degaltcev Pavel Tarasov WIN LOSS
Daria Aleshina Alexander Pyhov WIN LOSS
Andrei Andreev Svetlana Beliavtceva WIN LOSS
Svetlana Beliavtceva Guchev Dmitrii WIN LOSS
Aleksandr Koviazin Vsevolod Kornev WIN LOSS
Kira Amzarakova Innokentii Degaltcev LOSS WIN
Daria Iliinykh Guchev Dmitrii DRAW DRAW
Daria Iliinykh Vladimir Isaev WIN LOSS
Daria Iliinykh Alexander Pyhov LOSS WIN
Svetlana Beliavtceva Michail Varlamov WIN LOSS
Olga Ulybina Pavel Tarasov DRAW DRAW
Pavel Tarasov Denis Davydov DRAW DRAW
Svetlana Beliavtceva Michail Viskov LOSS WIN
Fedin Andrei Olga Vinogradova WIN LOSS
Innokentii Degaltcev Michail Viskov WIN LOSS
Anastasia Matiushina Aleksandr Koviazin LOSS WIN
Daria Iliinykh Denis Davydov WIN LOSS
Kira Amzarakova Vsevolod Kornev LOSS WIN
Fedin Andrei Michail Viskov LOSS WIN
Anastasia Matiushina Michail Viskov LOSS WIN
Michail Varlamov Natalia Balybina WIN LOSS
Natalia Balybina Alexander Pyhov LOSS WIN
Vladimir Isaev Sofia Makarova WIN LOSS
Daria Aleshina Alexander Pyhov LOSS WIN
Denis Davydov Olga Vinogradova WIN LOSS
Kira Amzarakova Olga Ulybina WIN LOSS
Aleksandr Koviazin Fedin Andrei WIN LOSS
Andrei Andreev Michail Viskov WIN LOSS
Anastasia Matiushina Sofia Makarova WIN LOSS
Michail Varlamov Olga Vinogradova WIN LOSS
Aleksandr Koviazin Vsevolod Kornev LOSS WIN
Daria Iliinykh Fedin Andrei DRAW DRAW
Aleksandr Koviazin Innokentii Degaltcev LOSS WIN
Irina Noskova Alexander Pyhov LOSS WIN
Irina Noskova Sofia Makarova WIN LOSS
Olga Ulybina Andrei Andreev LOSS WIN
Irina Noskova Pavel Tarasov LOSS WIN
Daria Aleshina Irina Noskova WIN LOSS
Daria Aleshina Innokentii Degaltcev WIN LOSS
Andrei Andreev Denis Davydov WIN LOSS
Guchev Dmitrii Natalia Balybina WIN LOSS
Daria Aleshina Vladimir Isaev WIN LOSS
Vasilii Salov Nikita Gnezdilov LOSS WIN
Evgenii Shibeev Mikhail Danshin LOSS WIN
Ilja Gnezdilov Viacheslav Vedeneev WIN LOSS
Petr Vasiliev Pavel Burlak DRAW DRAW
Aleksandr Savochkin Nikita Gnezdilov WIN LOSS
Vasilii Salov Arsenii Kalinovich WIN LOSS
Mikhail Voronov Viacheslav Vedeneev WIN LOSS
Iuliia Pichugina Ilja Gnezdilov DRAW DRAW
Pavel Burlak Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Evgenii Shibeev Vadim Zaharov WIN LOSS
Daria Iliinykh Michail Demidov LOSS WIN
Sergey Vasiliev Olga Slovareva DRAW DRAW
Petr Vasiliev Mikhail Danshin LOSS WIN
Maria Orlova Andrei Skrynko LOSS WIN
Vadim Zaharov Semion Kurdiukov WIN LOSS
Mikhail Voronov Michail Demidov DRAW DRAW
Sergey Vasiliev Ilja Gnezdilov WIN LOSS
Pavel Burlak Andrei Andreev LOSS WIN
Sergey Vasiliev Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Maria Orlova Arsenii Kalinovich WIN LOSS
Irina Noskova Vadim Zaharov LOSS WIN
Mikhail Voronov Evgenii Shibeev WIN LOSS
Mikhail Danshin Irina Noskova WIN LOSS
Andrei Skrynko Vadim Zaharov LOSS WIN
Irina Noskova Vsevolod Kornev WIN LOSS
Andrei Skrynko Semion Kurdiukov WIN LOSS
Andrei Skrynko Michail Demidov WIN LOSS
Sergey Vasiliev Mikhail Voronov WIN LOSS
Mikhail Voronov Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Vadim Polyuga Andrei Andreev WIN LOSS
Iuliia Pichugina Vadim Zaharov LOSS WIN
Artem Schapov Semion Kurdiukov LOSS WIN
Sergey Vasiliev Mikhail Danshin WIN LOSS
Sergey Vasiliev Mikhail Danshin LOSS WIN
Maria Orlova Vasilii Salov LOSS WIN
Vadim Polyuga Olga Slovareva LOSS WIN
Iuliia Pichugina Vsevolod Kornev WIN LOSS
Olga Slovareva Vadim Zaharov LOSS WIN
Olga Slovareva Iuliia Pichugina DRAW DRAW
Aleksandr Savochkin Vadim Zaharov WIN LOSS
Pavel Burlak Viacheslav Vedeneev WIN LOSS
Vadim Polyuga Artem Schapov WIN LOSS
Vasilii Salov Nikita Gnezdilov LOSS WIN
Andrei Skrynko Nikita Gnezdilov WIN LOSS
Andrei Skrynko Evgenii Shibeev LOSS WIN
Sergey Vasiliev Andrei Skrynko LOSS WIN
Petr Vasiliev Arsenii Kalinovich WIN LOSS
Nikita Gnezdilov Michail Demidov WIN LOSS
Vadim Polyuga Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Daria Iliinykh Vsevolod Kornev LOSS WIN
Petr Vasiliev Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Ilja Gnezdilov Andrei Andreev WIN LOSS
Olga Slovareva Daria Iliinykh WIN LOSS
Pavel Burlak Evgenii Shibeev LOSS WIN
Mikhail Voronov Ilja Gnezdilov WIN LOSS
Dmitriy Usoltsev Alexander Ryabov LOSS WIN
Vadim Polyuga Sergey Volkov LOSS WIN
Sergey Vasiliev Igor Iakutov WIN LOSS
Kirill Danilov Evgeniy Pleshakov WIN LOSS
Mikhail Voronov Alexander Ryabov LOSS WIN
Vadim Polyuga Evgeniy Pleshakov LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Sergey Volkov WIN LOSS
Ilja Gnezdilov Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Alexander Ryabov Aleksandr Savochkin WIN LOSS
Evgeniy Volodkov Vladimir Pogrebniak WIN LOSS
Petr Vasiliev Aleksei Burkat LOSS WIN
Dmitriy Usoltsev Aleksei Burkat WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Kirill Danilov WIN LOSS
Kirill Danilov Dmitriy Usoltsev WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Sergey Vasiliev WIN LOSS
Evgeniy Volodkov Alexander Ryabov WIN LOSS
Kirill Danilov Sergey Vasiliev WIN LOSS
Evgeniy Volodkov Mikhail Voronov WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Evgeniy Volodkov WIN LOSS
Sergey Volkov Aleksandr Savochkin WIN LOSS
Sergey Volkov Evgeniy Pleshakov LOSS WIN
Kirill Danilov Alexander Ryabov WIN LOSS
Alexander Ryabov Vladimir Pogrebniak WIN LOSS
Vladimir Pogrebniak Evgenii Shibeev WIN LOSS
Dmitriy Usoltsev Andrei Skrynko WIN LOSS
Kirill Danilov Andrei Skrynko WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Evgeniy Volodkov DRAW DRAW
Evgenii Shibeev Aleksei Burkat LOSS WIN
Petr Vasiliev Pavel Burlak DRAW DRAW
Andrei Skrynko Igor Iakutov WIN LOSS
Evgeniy Volodkov Pavel Burlak WIN LOSS
Vadim Polyuga Ilja Gnezdilov WIN LOSS
Evgeniy Pleshakov Vladimir Pogrebniak LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Petr Vasiliev WIN LOSS

Mixed Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Viktoriia Volkova Guchev Dmitrii LOSS WIN
Olga Ulybina Timofei Sheikin DRAW DRAW
Olga Ulybina Iuliia Pichugina LOSS WIN
Kira Amzarakova Mikhail Danshin LOSS WIN
Iuliia Pichugina Innokentii Degaltcev DRAW DRAW
Innokentii Degaltcev Artem Schapov LOSS WIN
Guchev Dmitrii Timofei Sheikin WIN LOSS
Andrei Andreev Alexey Kostin WIN LOSS
Iuliia Pichugina Aleksandr Koviazin WIN LOSS
Anastasia Matiushina Alexey Kostin DRAW DRAW
Olga Ulybina Kirill Starodubetc WIN LOSS
Kira Amzarakova Natalia Balybina WIN LOSS
Kira Amzarakova Ilia Filatov WIN LOSS
Kira Amzarakova Aleksandr Koviazin LOSS WIN
Olga Vinogradova Alexey Kostin LOSS WIN
Aleksandr Koviazin Innokentii Degaltcev LOSS WIN
Anastasia Matiushina Ilia Filatov WIN LOSS
Viktoriia Volkova Kirill Starodubetc WIN LOSS
Pavel Tarasov Natalia Balybina DRAW DRAW
Andrei Andreev Guchev Dmitrii WIN LOSS
Mikhail Danshin Natalia Balybina WIN LOSS
Pavel Tarasov Rafael Fazletdinov DRAW DRAW
Rafael Fazletdinov Kirill Starodubetc WIN LOSS
Mikhail Danshin Artem Schapov LOSS WIN
Fedin Andrei Artem Schapov LOSS WIN
Fedin Andrei Ilia Filatov LOSS WIN
Fedin Andrei Olga Vinogradova WIN LOSS
Maxim Yun Iuliia Pichugina WIN LOSS
Maxim Yun Andrei Andreev LOSS WIN
Andrei Andreev Innokentii Degaltcev WIN LOSS
Maxim Yun Artem Schapov WIN LOSS
Rafael Fazletdinov Artem Schapov LOSS WIN
Vladimir Isaev Olga Vinogradova WIN LOSS
Andrei Andreev Artem Schapov WIN LOSS
Andrei Andreev Vladimir Isaev WIN LOSS
Maxim Yun Andrei Andreev LOSS WIN
Anastasia Matiushina Iuliia Pichugina LOSS WIN
Maxim Yun Pavel Tarasov WIN LOSS
Maxim Yun Guchev Dmitrii WIN LOSS
Mikhail Danshin Artem Schapov LOSS WIN
Maxim Yun Timofei Sheikin WIN LOSS
Rafael Fazletdinov Timofei Sheikin LOSS WIN
Anastasia Matiushina Mikhail Danshin LOSS WIN
Viktoriia Volkova Vladimir Isaev LOSS WIN
Guchev Dmitrii Vladimir Isaev WIN LOSS
Evgeniy Pleshakov Arsenii Kalinovich WIN LOSS
Nikita Gnezdilov Timofei Sheikin DRAW DRAW
Artem Bykov Mikhail Danshin LOSS WIN
Ilja Gnezdilov Arsenii Kalinovich LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Vasilii Salov WIN LOSS
Evgenii Shibeev Vsevolod Kornev LOSS WIN
Daria Iliinykh Alexey Kostin LOSS WIN
Evgeniy Pleshakov Alexander Ryabov LOSS WIN
Alexander Ryabov Vladimir Pogrebniak WIN LOSS
Evgeniy Pleshakov Alexey Kostin WIN LOSS
Maria Orlova Irina Noskova WIN LOSS
Dmitriy Usoltsev Mikhail Danshin WIN LOSS
Andrei Skrynko Semion Kurdiukov WIN LOSS
Artem Bykov Arsenii Kalinovich LOSS WIN
Dmitriy Usoltsev Iuliia Pichugina WIN LOSS
Alexander Strakhov Igor Iakutov WIN LOSS
Viacheslav Vedeneev Vsevolod Kornev WIN LOSS
Alexander Ryabov Igor Iakutov WIN LOSS
Vasilii Salov Artem Schapov DRAW DRAW
Semion Kurdiukov Alexey Kostin WIN LOSS
Alexander Strakhov Dmitriy Usoltsev LOSS WIN
Alexander Strakhov Mikhail Danshin WIN LOSS
Mikhail Nelubin Viacheslav Vedeneev WIN LOSS
Evgenii Shibeev Igor Iakutov LOSS WIN
Maria Orlova Vasilii Salov LOSS WIN
Evgeniy Pleshakov Michail Demidov LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Dmitriy Usoltsev WIN LOSS
Evgeniy Pleshakov Andrei Skrynko LOSS WIN
Artem Bykov Nikita Gnezdilov WIN LOSS
Dmitriy Usoltsev Mikhail Nelubin WIN LOSS
Irina Noskova Semion Kurdiukov LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Ilja Gnezdilov DRAW DRAW
Artem Schapov Timofei Sheikin DRAW DRAW
Dmitry Gibadullin Viacheslav Vedeneev WIN LOSS
Viacheslav Vedeneev Artem Schapov WIN LOSS
Dmitriy Usoltsev Michail Demidov WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Dmitriy Usoltsev WIN LOSS
Alexander Ryabov Arsenii Kalinovich DRAW DRAW
Daria Iliinykh Irina Noskova WIN LOSS
Alexander Ryabov Andrei Skrynko WIN LOSS
Maria Orlova Michail Demidov LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Alexander Ryabov WIN LOSS
Alexander Ryabov Michail Demidov LOSS WIN
Alexander Strakhov Vsevolod Kornev LOSS WIN
Mikhail Nelubin Andrei Skrynko WIN LOSS
Iuliia Pichugina Evgenii Shibeev WIN LOSS
Andrei Skrynko Vasilii Salov WIN LOSS
Petr Vasiliev Vladimir Pogrebniak DRAW DRAW
Michail Demidov Semion Kurdiukov WIN LOSS
Michail Demidov Vsevolod Kornev WIN LOSS
Mikhail Nelubin Artem Bykov WIN LOSS
Iuliia Pichugina Ilja Gnezdilov LOSS WIN
Petr Vasiliev Timofei Sheikin WIN LOSS
Vladimir Pogrebniak Viacheslav Vedeneev LOSS WIN
Ilja Gnezdilov Michail Demidov LOSS WIN
Daria Iliinykh Mikhail Nelubin LOSS WIN
Vladimir Pogrebniak Nikita Gnezdilov WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Petr Vasiliev WIN LOSS
Kirill Danilov Sergey Vasiliev DRAW DRAW
Evgeniy Volodkov Alexander Ryabov WIN LOSS
Dmitriy Usoltsev Pavel Burlak LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Kirill Danilov LOSS WIN
Evgeniy Volodkov Aleksandr Savochkin WIN LOSS
Sergey Volkov Sergey Vasiliev LOSS WIN
Petr Vasiliev Alexander Ryabov LOSS WIN
Petr Vasiliev Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Dmitry Gibadullin Pavel Burlak WIN LOSS
Evgeniy Pleshakov Dmitriy Usoltsev LOSS WIN
Sergey Vasiliev Andrei Skrynko WIN LOSS
Andrei Skrynko Pavel Burlak LOSS WIN
Kirill Danilov Igor Iakutov WIN LOSS
Mikhail Voronov Igor Iakutov LOSS WIN
Ilja Gnezdilov Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Sergey Volkov Mikhail Voronov WIN LOSS
Vladimir Pogrebniak Ilja Gnezdilov WIN LOSS
Dmitry Gibadullin Sergey Volkov LOSS WIN
Evgeniy Pleshakov Ilja Gnezdilov WIN LOSS
Petr Vasiliev Mikhail Voronov WIN LOSS
Dmitriy Usoltsev Vladimir Pogrebniak WIN LOSS
Sergey Volkov Aleksandr Savochkin WIN LOSS
Kirill Danilov Aleksandr Savochkin DRAW DRAW
Evgeniy Volodkov Vladimir Pogrebniak WIN LOSS
Pavel Burlak Aleksandr Savochkin LOSS WIN
Evgeniy Volodkov Sergey Volkov DRAW DRAW
Evgeniy Pleshakov Alexander Ryabov LOSS WIN
Kirill Danilov Sergey Vasiliev WIN LOSS
Andrei Skrynko Igor Iakutov DRAW DRAW
Dmitry Gibadullin Petr Vasiliev WIN LOSS

Women's Steel Sabre

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Anastasia Matiushina Olga Vinogradova WIN LOSS
Daria Aleshina Kira Amzarakova WIN LOSS
Daria Iliinykh Iuliia Pichugina LOSS WIN
Olga Slovareva Iuliia Pichugina WIN LOSS
Kira Amzarakova Natalia Balybina WIN LOSS
Anastasia Matiushina Daria Aleshina LOSS WIN
Maria Orlova Iuliia Pichugina DRAW DRAW
Olga Slovareva Svetlana Beliavtceva WIN LOSS
Irina Noskova Olga Vinogradova WIN LOSS
Daria Iliinykh Olga Ulybina WIN LOSS
Daria Aleshina Kira Amzarakova WIN LOSS
Irina Noskova Natalia Balybina DRAW DRAW
Olga Slovareva Maria Orlova DRAW DRAW
Olga Slovareva Daria Iliinykh WIN LOSS
Daria Aleshina Irina Noskova WIN LOSS
Anastasia Matiushina Maria Orlova WIN LOSS
Olga Slovareva Daria Aleshina LOSS WIN
Kira Amzarakova Svetlana Beliavtceva WIN LOSS
Iuliia Pichugina Svetlana Beliavtceva WIN LOSS
Kira Amzarakova Iuliia Pichugina LOSS WIN
Olga Ulybina Natalia Balybina LOSS WIN
Olga Ulybina Olga Vinogradova WIN LOSS

Women's Steel Rapier & Dagger

StageFighter 1Fighter 2Fighter 1 resultFighter 2 result
Natalia Balybina Olga Vinogradova WIN LOSS
Iuliia Pichugina Natalia Balybina WIN LOSS
Kira Amzarakova Irina Noskova WIN LOSS
Anastasia Matiushina Viktoriia Volkova WIN LOSS
Anastasia Matiushina Kira Amzarakova WIN LOSS
Olga Slovareva Svetlana Beliavtceva WIN LOSS
Daria Iliinykh Iuliia Pichugina LOSS WIN
Olga Slovareva Natalia Balybina WIN LOSS
Daria Iliinykh Natalia Balybina LOSS WIN
Irina Noskova Sofia Makarova WIN LOSS
Maria Orlova Kira Amzarakova LOSS WIN
Iuliia Pichugina Viktoriia Volkova WIN LOSS
Maria Orlova Olga Ulybina WIN LOSS
Anastasia Matiushina Svetlana Beliavtceva WIN LOSS
Anastasia Matiushina Olga Vinogradova WIN LOSS
Iuliia Pichugina Olga Vinogradova WIN LOSS
Olga Ulybina Sofia Makarova WIN LOSS
Irina Noskova Viktoriia Volkova WIN LOSS
Daria Iliinykh Daria Aleshina LOSS WIN
Olga Ulybina Sofia Makarova LOSS WIN
Anastasia Matiushina Iuliia Pichugina LOSS WIN
Olga Slovareva Daria Aleshina WIN LOSS
Olga Slovareva Iuliia Pichugina WIN LOSS
Kira Amzarakova Svetlana Beliavtceva WIN LOSS
Olga Slovareva Irina Noskova WIN LOSS
Anastasia Matiushina Olga Slovareva LOSS WIN
Daria Aleshina Maria Orlova WIN LOSS